KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13846032
nr 1384 6032
H Söderberg. Signerad. Olja på duk, 47x37cm, yttermått inklusive ram: 60x50cm
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 15 mars 2021
kl 20:33:30
150 kr